فوم بسته بندی | فوم غرب | پلاستوفوم| یونولیت بسته بندی | ورق یونولیت | فوم استایرن

خواص بیولوژیکی و شیمیایی یونولیت

خواص بیولوژیکی و شیمیایی یونولیت

خواص بیولوژیکی و شیمیایی یونولیت

یونولیت بسته بندی ، یونولیت
خواص بیولوژیکی:
به دلیل اینکه پلی استایرنیونولیت بسته بندی فاقد ارزش غذایی است ، قارچ ها و باکتری ها به هیچ عنوان روی آن رشد نمی کنند . همچنین حشراتی از جمله مورچه ها  و موریانه ها تمایلی به EPS   ندارند . این ماده حساسیت زا نبوده و در طول سالیانی که از تولید آن می گذرد سمی نبودن آن ثابت شده است به طوری که در صنایع غذایی از آن استفاده می شد.
خواص شیمیایی:
پلی استایرن یونولیت بسته بندی در برابر محیط های اسیدی و محلول های آبی ، محیط های قلیایی ومحیط های محلول های نمکی مقاوم می باشند ولی در برابر اسید های اکسید کننده قوی نظیر اسید نیتریک  ، پرکلریک و...  تخریب می شود .همچنین با کلر و برم واکنش می دهد .نور خورشید به مرور زمان ساختار سلولی پلی استایرن را تخریب می کند .  به دلیل ساختار ویژه ، EPS ، توسط حلال های کلردار، هیدروکربن های آروماتیک ، استرها و کتون ها به خوبی حل می شود و به دلیل عدم تاثیر در تماس با فلزات ایجاد خورندگی نمی کند.
 
 
 
 

 

--------------------------------------------------
فوم سایه عایق یخدان فومی - یونولیت بسته بندی - فوم بسته بندی مواد غذایی - فوم بسته بندی - پلاستوفوم - فوم استایرن -   فوم پلی استایرن - فوم بلوک  - بلوک سقف - ورق یونولیت - محافظ کار -  سینی نشاء - عایق یونولیت - اکاسیو  - پلاستوفوم ساختمان - فوم صنایع بسته بندی -  بلوک سقفی - سایه بان کولر - خواص بیولوژیکی و شیمیایی یونولیت - یونولیت بسته بندی - کاربرد یونولیت - یونولیت ساختمانی - یونولیت بسته بندی -

بازدید کنندگان از این صفحه : 688
ساعت و تاریخ انتشار 04 : 34 : 57 - - 1397/4/16

آخرین مطالب مشابه

نظر کاربران


CAPTCHA!