فوم بسته بندی | فوم غرب | پلاستوفوم| یونولیت بسته بندی | ورق یونولیت | فوم استایرن

پلاستوفوم ، فوم بسته بندی

پلاستوفوم ، فوم بسته بندی

پلاستوفوم ، فوم بسته بندی

فوم سایه عایق - یخدان فومی - یونولیت بسته بندی - فوم بسته بندی مواد غذایی - فوم بسته بندی - پلاستوفوم - فوم استایرن -   فوم پلی استایرن - فوم بلوک  - بلوک سقف - ورق یونولیت - محافظ کار -  سینی نشاء - عایق یونولیت - اکاسیو  - پلاستوفوم ساختمان - فوم صنایع بسته بندی -  بلوک سقفی تعدادی از محصولات شرکت پلاستو فوم غرب ایرانیان میباشد .
فوم بسته بندی یکی از نیاز های اساسی در این زمان برای تولید محصولات و همچنین سالم ماندن و سالم رسیدن تولیدات به دست مشتریان میباشد . 
در دوران صنعتی امروز نیاز است که کالاهای مختلف دارای بسته بندی محکم و ایمنی باشند تا تحت شرایط سخت آسیب نبینند، بسیاری از خسارت های وارده به محصولات تولید شده در هنگام حمل و نقل از کارخانه به فروشگاه می باشد که اکثر آن بر اثر ضربه های وارده و یا رطوبت هوا ایجاد می گردد . یکی از دغدغه های بسیاری از تولید کنندگان سالم رسیدن محصول از تولیدکننده به مصرف کننده می باشد . به همین علت بسته بندی مواد اهمیت بسیاری دارد. وهرچه کیفیت بسته بندی استفاده شده بهتر و مرغوب تر باشد مورد استقبال بیشتری قرار می گیرد.از این رو از پلاستوفوم که نام های دیگر آن آکاستیو، فوم و یونولیت نیز می باشد، برای ساخت حفاظهای بسته بندی جهت حفاظت محصولات مختلف استفاده می شود. علاوه بر هزاران کاربردی که پلاستوفوم برای صنعت های مختلف دارد از آن جهت تولید فوم به عنوان بلوکه و همچنین برای بسته بندی وسایل شکننده در مدت حمل و نقل استفاده می شود. برای کاهش خسارت وارد شده در این زمینه باید به دنبال بسته بندی مناسبی بود که این خسارات و صدمات وارده را به حداقل رساند . 
 
پلاستوفوم چیست؟
در ایران پلاستوفوم بنام های یونولیت و آکاستیو شناخته می‌شود. البته نام اصلی آن پلی‌استیرن انبساطی است. در بسیاری از کشورهای آمریکا شمالی این محصول با نام استایرفوم نیز شناخته می‌شود. نوعی پلیمر سفید رنگ و عایق رطوبت و صدا و دما است که از فرایندهای پتروشیمی تهیه می‌شود. پلاستوفوم یا همان یونولیت در سال ۱۸۳۹ توسط ادوارد سیمون کشف گردید. و در سال ۱۹۵۹ بوسیله کمپانی کوپر پلی استایرن انبساطی تولید گردید. از این ماده برای عایق‌سازی، ساخت وسایل نیازمند عایق حرارتی و بسته‌بندی ابزار حساس الکتریکی، الکترونیکی و مکانیکی استفاده می‌شود.
 
برتری های پلاستوفوم
 - وزن سبک
 - حمل آسان و سریع
 - ضربه پذیری بالا و مقاوم در برابر نیرو های وارده
 - اقتصادی و مقرون به صرفه
 
کاربردها
از پلاستوفوم دکوراسیون‌ها و بویژه بسته بندی(لوازم خانگی از قبیل یخچالُ تلویزیون و...) استفاده می‌شود
فروش فوم بسته بندی با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت در بنیان سازه
 
 
 
 
 
-----------------------------------------------------------------------------------
فوم سایه عایق یخدان فومی - یونولیت بسته بندی - فوم بسته بندی مواد غذایی - فوم بسته بندی - پلاستوفوم - فوم استایرن -   فوم پلی استایرن - فوم بلوک  - بلوک سقف - ورق یونولیت - محافظ کار -  سینی نشاء - عایق یونولیت - اکاسیو  - پلاستوفوم ساختمان - فوم صنایع بسته بندی -  بلوک سقفی - سایه بان کولر - 

بازدید کنندگان از این صفحه : 774
ساعت و تاریخ انتشار 04 : 18 : 59 - - 1397/4/16

آخرین مطالب مشابه

نظر کاربران


CAPTCHA!