رفتن به محتوای اصلی
آدرس

استان البرز، کرج، چهارباغ، خیابان بهروز، بوستان پنجم غربی بعداز دهکده ورزشی، خیابان چناران، شرکت توسعه پلاستوفوم غرب ایرانیان

کد پستی : ۳۳۶۶۱۳۹۶۷۳

۰۲۶-۴۴۳۷۳۵۹۰
۰۲۶-۴۴۳۷۳۵۹۱
۰۲۱-۴۴۰۳۱۹۰۳
9806 321 0912 حسن زندی
5083 121 0912 حسین زندی
foamegharb@gmail.com

پلاستوفوم غرب در یک نگاه

شرکت پلاستوفوم غرب ایرانیان مجموعه ای فعال در حوزه تولید انواع پلاستوفوم و پلی استایرن انبساطی حرارتی در کشور است که توانسته است طی سال های فعالیت خود خدمات و محصولات متنوع و کاربردی را به مشتریان خود ارایه کند.

این شرکت ضمن بهره مندی از نیروی انسانی متخصص با گسترش توان تولید خود توانسته است سهم بزرگی از بازار مشتریان این حوزه را به خود اختصاص دهد.

بیانیه ماموریت

این شرکت با علم بر اینکه تولیدات خود در مسیر زنجیره تامین مشتریان قرار داشته و از اهمیت ویژه ای برای محافظت و نهایی سازی محصولات آنها برخوردار می باشد،با بهره گیری از ماشین آلات و تجهیزات پیشرفته تولیدی و با توان حداکثری نیروی انسانی متخصص اقدام به تولید محصولات با کیفیت استاندارد می نماید.

در همین راستا شرکت پلاستو فوم غرب ایرانیان احترام به حقوق مصرف کنندگان،کیفیت و چابکی در تحویل سفارشات مشتریان خود را سر لوحه کار خود قرار داده و برای تحقق حداکثری آن به صورت ۲۴ ساعته تلاش می نماید.

سرمایه های انسانی

شرکت پلاستوفوم غرب ایرانیان در پیمودن مسیر تعالی،‌ به عنوان یکی از اصلی ترین ارکان شرکت، توجه و اهمیت ویژه به نیروی انسانی را در دستور کار قرار داده است. برقراری ارتباط مداوم میان مدیران و کارکنان در سطوح مختلف شرکت از جمله فعالیت هایی بوده است که تا کنون استحکام بنیان خانواده توسعه پلاستوفوم غرب را محقق ساخته است.

برگشت به بالا